ARMATEKS KİMYA LOJİSTİK GIDA NAKLİYE İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.

Armateks Mersin’de kurulmuştur. İthalat, ihracat lojistik ve pazar araştırması alanlarında edinmiş olduğumuz tecrübelerimizle, bizim için değerli olan müşterilerimizin isteklerini titizlik ve özveriyle yerine getirmekteyiz. Böylelikle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamış olup ismimizi hep bir adım öne taşımayı hedefliyoruz.

Armateks’in en önemli iki kuralı olan taleplere en hızlı şekilde cevap vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Dolayısıyla Armateks siz değerli müşterilerine daha iyi hizmetlerde bulunabilmek için kendini yenileyen yapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla çalışmakta ve tecrübeli kadrosu ile kısa sürede müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmektedir.

Misyonumuz

İş ve çevre güvenliğine duyarlı, yeniliklere açık yönetim prensiplerimizde yetenekli ve katılımcı çalışmalarımız güvenilir tedarikçilerimiz ve çözüm ortaklarımızla müşterilerimizin gıda ve ürün tedariği lojistik depolama ve dış ticaret danışmanlık taleplerini en yüksek hizmet kalitesiyle karşılamak.

Vizyonumuz

Ülke pazarında  etik değerler ve rekabetçi çözüm paketleriyle tercih edilen bir marka olarak sağlıklı ve sürdürülebilir büyümektir.